Jazyk webu:

Informačná a Kybernetická bezpečnosť

NAŠE RIEŠENIA

IS RiA

Analýza a riadenie rizík
IS RiA

RiA predstavuje jedinečný nástroj pre systémové riadenie akýchkoľvek rizík v organizácii. Pomáha riadiť riziká vlastníkom rizík, ako aj manažérom kybernetickej a informačnej bezpečnosti.

Implementáciou sady nástrojov pre Riadenie rizík a Riadenie aktív dokážete riadiť riziká aj v zmysle iných požiadaviek a noriem, ktoré majú vplyv na vaše podnikanie (napr. v oblasti environmentálnych aspektov, pracovných rizík, fyzickej bezpečnosti, manažmentu a pod.).
Dozvedieť sa viac

NAŠE SLUŽBY

Ochrana osobných údajov
Bezpečnostné opatrenia 
Zodpovedná osoba (DPO) 
Testy proporcionality 
Odborné poradenstvo
Kybernetická bezpečnosť
Manažér KB  
Vypracovanie dokumentácie  
Analýza a riadenie rizík 
BCM - Riadenie kontinuity
ISO/IEC 27001
 Implementácia ISMS 
 Manažér IB
Analýza a riadenie rizík
BCM - Riadenie kontinuity
BCMS - ISO 22301
 Implementácia kontinuity 
Školenia 
Testovanie kontinuity 
Odborné poradenstvo
Audity
 GDPR 
ISO/IEC 27001  
Kybernetické audity
Penetračné testy

TVOJ GDPR PARTNER

PRÍHOVOR

IOSEC ® je globálnym lídrom v poskytovaní služieb ochrany osobných údajov bez ohľadu na typ a veľkosť organizácie. Náš medzinárodný tím profesionálnych konzultantov a audítorov vám pomôže s vypracovaním, analýzou alebo auditovaním bezpečnostných opatrení v oblasti ochrany osobných údajov, informačnej a kybernetickej bezpečnosti.

IOSEC vám prináša profesionalitu, nadhľad nad vecou a preverenú schopnosť obhajovať spracované bezpečnostné opatrenia pred úradmi. V prípade, že sa rozhodnete pre nás, získate túto preverenú schopnosť, ktorá je neoceniteľná v kritických situáciách. Nájdete nás v 8 krajinách EÚ.

NEWSLETTER

Chcete dostávať zaujímavé správy o ochrane osobných údajov? Potom sa prihláste na odber nášho bezplatného e-mailového spravodajcu.
*  Zadajte svoju e-mailovú adresu:

*
  Zadajte zobrazený bezpečnostný kód: